Oferta serwisowa

Nasza firma od początku swej działalności zajmuje się serwisem kotłowni gazowych i olejowych zarówno wodnych jak i parowych, węzłów cieplnych i innych urządzeń ciepłowniczych oraz serwisem systemów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, pomp ciepła i gazowych podgrzewaczy wody.

Oferujemy Państwu fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzony przez serwisantów posiadających wieloletnie doświadczenie i uprawnienia wielu renomowanych producentów. Podstawą jest wykwalifikowana załoga szkolona w systemie ciągłym przez producentów urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w zakresie obsługi, naprawy i konserwacji.

Każda zgłoszona do serwisu awaria usuwana jest w możliwie najkrótszym czasie od momentu zgłoszenia . Pierwszeństwo usuwania awarii w przypadku wielu zgłoszeń mają nasi stali klienci, którzy podpisali umowę na serwis eksploatacyjny oraz klienci w okresie gwarancji serwisowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt diagnostyczny i specjalistyczne narzędzia, co pozwala na szybką interwencję po zgłoszeniu awarii lub innych zleceń serwisowych. Firma posiada większość niezbędnych części zamiennych do kotłów, palników oraz automatyki.

W zakres oferty serwisu wchodzą:

Nasza oferta obejmuje oprócz serwisu, dobór urządzeń, sprzedaż, pomoc w odbiorze UDT, montaż systemów detekcji gazu, wykonanie podłączeń instalacji AKPiA.

Posiadamy umowy serwisowe z wieloma firmami branży ciepłowniczej takimi jak: BERETTA, TERMET, DE DIETRICH, JUNKERS BOSCH, VAILLANT , VIESSMANN, BUDERUS, ACV, GIERSCH, RIELLO, WEISHAUPT, DANFOSS, ELEKTROMET, GALMET, HEWALEX...